Alpast2
 
 

Kontakt

Meble kuchenne na zamówienie

Zaprojektujemy kuchnie specjalnie dla Ciebie, przygotujemy aranżację w wersji komputerowej. Zadzwoń do nas już dziś i umów się z naszym projektantem na spotkanie lub przyjdź do jednego z naszych biur. Szukasz pomysłu? A może masz już wstępną koncepcję.

Nie zwlekaj -służymy pomocą!

Wszystkich zainteresowanych ofertą kuchni na wymiar, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie skierowane do nas pytania!

Dlaczego warto wybrać kuchnie na zamówienie w firmie Alplast?

– Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli do kuchni
– Mamy bogatą ofertę kuchni nowoczesnych i kuchni klasycznych
– Oferujemy solidny montaż mebli kuchennych
– Gwarantujemy wysoką jakość wykonania
– Na wykonane meble dajemy gwarancję!

Alplast

Mieszka I 80
71-011 Szczecin

Telefon: +48/91/ 482 62 96, 501 014 133

E-mail: alplastokna@onet.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.alplastkuchnie.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALPLAST JANUSZ PAWEŁEK, 71-011 Szczecin, Mieszka I 80 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem alplastokna@onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie