Alpast2
 
 

Oferta

Meble kuchenne w różnym stylu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza szczegółową ofertą mebli do kuchni! Jesteśmy przekonani, że nasze projekty kuchni sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a wyprodukowane meble na wymiar będą służyć Państwu przez lata!

Kuchnie klasyczne

Stylowe kuchnie klasyczne łączą w sobie elegancję i wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajduje się piętnaście klasycznych wzorów drewnianych frontów z przeszkleniami lub bez. Ponadto dysponujemy bogatą ofertą dodatków. W naszym asortymencie znajdują się m.in. listwy wykończeniowe, ozdobne uchwyty, pilastry, łuki, dekoracyjne witryny. Dla wszystkich zainteresowanych uzupełnieniem klasycznej aranżacji, oferujemy sprzęt AGD w stylu retro.

Nowoczesna aranżacja kuchni

Oferujemy niebanalne projekty. Nie boimy się przełamywać schematów. Lubimy bawić się awangardową formą. Proponujemy Państwu oryginalne nowoczesne kuchnie na wymiar. Nasze projekty charakteryzują się odważnymi połączeniami kolorystycznymi, niestandardowymi zestawieniami materiałów. Stosujemy oryginalne rozwiązania! Mamy setki pomysłów oraz jesteśmy otwarci na Państwa każdą propozycję!

Kuchnie Nika

Standardowe elementy kuchni tworzą trzy komponenty: NIKA 250, NIKA 260 Fantazja i NIKA Standard 260. Ich ogromną zaletą jest wieloseryjna produkcja oraz sprzedaż w paczkach, dzięki temu minimalizowane są koszty produkcji, transportu oraz magazynowania. Umożliwia to Państwu nabycie mebli w bardzo atrakcyjnej cenie! Kuchnie w tym systemie posiadają dodatkowo wiele elementów do rozbudowy, które pozwalają na bezproblemowe dopasowanie komponentów do każdej kuchni.

meble kuchenne

 

meble kuchenne

 

meble kuchenne